У межах столиці облаштовано 10 локацій для безпечного святкування.

У трьох районах Києва – Дніпровському, Оболонському і Деснянському – на водоймах облаштували безпечні локації для купання на свято Водохреща. На кожній з таких локацій 19 січня з 07:00 до 21:00 чергуватимуть рятувальники та працюватимуть медпункти, повідомили у КП по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду Києва “Плесо”.

Адреси, за якими знаходяться облаштовані локації:

Дніпровський район:

пляж “Дитячий” (біля каплички у Гідропарку);
пляж “Венеція” (острів Долобецький, поряд із «Містом спорту»);
пляж “Передмістна Слобідка” (Гідропарк, навпроти Києво-Печерської лаври);
пляж “Центральний” (Труханів острів, поруч з Пішохідним мостом);
пляж “Тельбін” (проспект Павла Тичини).
пляж “Райдужний” (озеро Райдужне, вул. Марка Черемшини).

Оболонський район:

пляж “Вербний” (оз. Вербне, вул. Приозерна);
місце масового відпочинку “Наталка” (затока Оболонь, вул. Прирічна);
пляж “Пуща-Водиця” (ставок Горащиха, 7 лінія).

Деснянський район:

зона відпочинку “Троєщина” (вул. Оноре де Бальзака).

Аби купання було безпечним і не завдало шкоди здоров’ю, фахівці рятувальної служби радять готуватися до нього заздалегідь, попередньо проконсультувавшись із лікарем. Локацію для купання варто обирати спеціально облаштовану, де Ви будете під наглядом фахівців рятувальної служби та чергових медиків та ні в якому разі не вживайте алкоголь ні до, ні після занурення.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заради святкування Водохреща на станції метро “Гідропарк” відкриють другий вестибюль.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/206186.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/206186-150x150.jpgYuliyaДеснянський районДніпровський районКиївОболонський районСуспільствоВодохреща,КП "Плесо"У межах столиці облаштовано 10 локацій для безпечного святкування. У трьох районах Києва - Дніпровському, Оболонському і Деснянському - на водоймах облаштували безпечні локації для купання на свято Водохреща. На кожній з таких локацій 19 січня з 07:00 до 21:00 чергуватимуть рятувальники та працюватимуть медпункти, повідомили у КП по охороні, утриманню та...| Київської області та України | Kiev Time