Site icon Новини Києва

Як ZDOROVI допомогають Херсонщині

У Херсоні відображена ситуація в самій Україні, і агентство ZDOROVI зосередиться на відновленні зруйнованої медичної інфраструктури та оновленні системи охорони здоров’я.

На постраждалій після підриву греблі Каховській ГЕС Херсонської області зараз зосереджено найбільші зусилля волонтерських організацій. Максимально намагається допомогти команда національної агенції ZDOROVI, яка надала медичні меблі від фонду “Nova Ukraine” Херсонській обласній інфекційній лікарні ім. Г. І. Горбачовського. На цей медичний заклад у кілька разів виросло навантаження внаслідок катастрофи на Каховській ГЕС. Цінний вантаж було доставлено командою «Нова пошта».

Як свідчать результати дослідження «Барометр», потребу в медичних меблях відчувають 79% українських установ у системі охорони здоров’я, що підтверджує й українське МОЗ, з яким у гуманітарної агенції ZDOROVI підписано меморандум.

«Після теракту на Каховській ГЕС кількість пацієнтів лікарень різко зросла, тому ми разом із нашими партнерами акумулюємо зусилля, щоб допомогти медицині Херсона впоратися із жахливими наслідками військової агресії», – зазначила засновниця Національного агентства гуманітарної допомоги Наталія Тулінова.

Вона зазначила, що у Херсоні відображена ситуація в самій Україні, і агентство ZDOROVI зосередиться на відновленні зруйнованої медичної інфраструктури та оновленні системи охорони здоров’я.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення Національне агентство гуманітарної допомоги ZDOROVI розпочало активну роботу у сфері благодійності для підтримки медичного сектору. Благодійна організація має офіційні меморандуми та договори про співпрацю з Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством внутрішніх справ України, військовими адміністраціями та сотнями лікарень у всіх регіонах України.

Масштабна гуманітарна робота агентства відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – Міжнародний фонд «Відродження», RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, USAID, PHILIPS та інші благодійні фонди та організації.Exit mobile version