В Києві міський транспорт планують обладнати валідаторами безконтактної оплати. 1500 пристроїв очікувано з’являться на всіх маршрутах автобусів, тролейбусів і трамваїв вже до 1 квітня 2018 року.

Наразі розрахуватися за проїзд банківською карткою в Києві можливо леше в метро, швидкісному трамваї та на фунікулері. Цікаво, що з моменту запровадження “жовтих турнікетів” для безконтактної оплати в метрополітені в червні 2015 року, цією можливістю скористалися 14,5 мільйонів разів.

Київська стратегія впровадження smart-city в міську інфраструктуру має кілька складових: безконтактну оплату, онлайн-відстеження всіх машин, цифрові табло з розкладом у кожному тролейбусі і трамваї, а також на зупинках. У всіх автобусах, тролейбусах і трамваях Києва планується встановити 1500 GPS-трекерів.

Крім того, в наступному році 40-50% столичних автобусів обладнають інформаційними табло, пообіцяв Юрій Назаров, директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій міської адміністрації у п’ятницю, 3 листопада, на Kyiv Smart City Forum 2017

Що стосується “розумних” зупинок громадського транспорту, то інформаційними табло, Wi-Fi та іншими smart-атрибутами обладнали поки 74 з більш ніж 2500 зупинок.

Нагадаємо, що від 2 листопада проїзд у київському метро можна оплачувати за допомогою смартфона.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/100984.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/100984-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствобезконтактна оплата проїзду,Громадський транспортВ Києві міський транспорт планують обладнати валідаторами безконтактної оплати. 1500 пристроїв очікувано з’являться на всіх маршрутах автобусів, тролейбусів і трамваїв вже до 1 квітня 2018 року. Наразі розрахуватися за проїзд банківською карткою в Києві можливо леше в метро, швидкісному трамваї та на фунікулері. Цікаво, що з моменту запровадження 'жовтих турнікетів'...| Київської області та України | Kiev Time