Вишиванка – символ народу з багатовіковою історією, втілення незламності українського духу та збереження традицій. Вонa завжди булa оберегом, гордістю і автентичною ознакою українців.

Сорочка вишивалась жіночими руками і тому несла сильний емоційний заряд, символізувала добро, любов і вірність.

Різноманіття кольорів, магія узорів, як особливі письмена вишиті душею, теплом материнських сердець від Слобожанщини до Полтави, від Полісся до Буковини завжди об’єднували і надавали сили нашому народу.

Сьогодні, як тисячі років тому вишиванка славиться своєю красою, яскравими орнаментами, внутрішньою енергією, а головне стає символом єднання нашої держави!

Зі святом, жителі Київщини, пишаймося, що ми українці.

Голова Київської обласної партійної організації Аграрної партії України Олег Корбанhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/oleg-korban2-2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/oleg-korban2-2-150x150.jpgadminКиївська областьКультураПодіїСуспільствоАграрна Партія України,Олег КорбанВишиванка - символ народу з багатовіковою історією, втілення незламності українського духу та збереження традицій. Вонa завжди булa оберегом, гордістю і автентичною ознакою українців. Сорочка вишивалась жіночими руками і тому несла сильний емоційний заряд, символізувала добро, любов і вірність. Різноманіття кольорів, магія узорів, як особливі письмена вишиті душею, теплом материнських сердець від...| Київської області та України | Kiev Time