Лише в День святого Миколая добровільно пішли з життя троє чоловіків.

Києві лише за минулу добу, 19 грудня, троє людей вчинили суїцид. Про це повідомляє видання УНН із посиланням на інформацію в Центра екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Києва.

“За минулу добу Центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф зареєстрував три звернення про суїцид”, — повідомили в закладі, уточнивши, що всі троє загиблих були дорослими чоловіками.

За інформацією медичних працівників, кількість суїцидів у Києві суттєво зросла за останні декілька місяців. Працівники Центра екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Києва наполегливо радять в разі кризової життєвої ситуації або депресивних станів не зволікати і звертатись по допомогу на гарячу лінію “Довіри”.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1069400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1069400-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствосамогубство,Центр екстреної медичної допомоги і медицини катастрофЛише в День святого Миколая добровільно пішли з життя троє чоловіків. Києві лише за минулу добу, 19 грудня, троє людей вчинили суїцид. Про це повідомляє видання УНН із посиланням на інформацію в Центра екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Києва. 'За минулу добу Центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф зареєстрував...| Київської області та України | Kiev Time