Очікування vs реальність: у галереї на сайті нового житлового комплексу – красиві картинки, та чи дійсно тут усе так гарно? ЖК «Караваєві дачі» зводять на столичній Солом’янці неподалік від залізниці.

Житловий комплекс «Караваєві дачі» у Солом’янському районі Києва складається з чотирьох секцій, дві з яких уже ввели в експлуатацію. Покупцям пропонують однокімнатні квартири від 44 квадратних метрів до трикімнатних площею 100 квадратів.

Поряд із новобудовою є школи, садки, університети та медзаклади. І ще дещо — не з приємного. Поруч із ЖК розташована залізниця. Чи існують норми, якою має бути відстань від будинку до поїздів?

«У випадку з цією місцевістю норма складає 100 метрів від крайнього полотна залізниці до житлового комплексу. Є певні зменшення цієї дистанції, якщо залізниця розташована у виїмці відносно новобудови. Плюс 50 метрів з цієї відстані мають бути озеленені для додаткової звукоізоляції», — наголошує будівельний експерт Іван Герц.

Однак замість озеленення, яке б виступало додатковим захистом від шуму, до послуг мешканців — гаражний кооператив, який не лише псує вид з вікна, а й викликає проблеми зі здоров’ям.

Як зазначають мешканці будинків, таке сусідство – досить незручне. Через гаражі на місцевості сильна загазованість. А під час морозів, за словами місцевих, кооператив опалюють якимись скатами, через що навколо шириться їдкий дим.

Територія комплексу не дуже затишна, а поряд розташована лазня, з якої теж постійно йде дим. Подвір’я невелике й заставлене машинами, дитячий майданчик – крихітний.

Проте на сайті житлового комплексу ані гаражів, ані залізниці ви, звісно, не побачите. У розділі «Галерея» розміщені досить привабливі зображення. Однак реальність зовсім не відповідає очікуванням.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/05/zam-st-ozelenennya-garazh-na-karava-vih-dachah-upritul-do-zal-znic-y-garazhnogo-kooperativu-zvodyat-zhk-stopkor---korupc-ya-habarnictvo-kompromat-ostann-novini-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/05/zam-st-ozelenennya-garazh-na-karava-vih-dachah-upritul-do-zal-znic-y-garazhnogo-kooperativu-zvodyat-zhk-stopkor---korupc-ya-habarnictvo-kompromat-ostann-novini-1-150x150.jpgadminКиївСолом`янський районСуспільствоШевченківський районОчікування vs реальність: у галереї на сайті нового житлового комплексу – красиві картинки, та чи дійсно тут усе так гарно? ЖК «Караваєві дачі» зводять на столичній Солом’янці неподалік від залізниці. Житловий комплекс «Караваєві дачі» у Солом’янському районі Києва складається з чотирьох секцій, дві з яких уже ввели в експлуатацію....| Київської області та України | Kiev Time