Нд. Чер 16th, 2024

ZDOROVI отримали 5 зірок в рамках цьогорічного Національного рейтингу «Компас благодійності України»

У рамках рейтингу ZDOROVI отримали сертифікат, що підтверджує відповідність їх  діяльності вимогам податкової звітності та дотриманні вимог міжнародних стандартів у здійсненні благодійної діяльності.

Національний рейтинг «Компас благодійності України» —  публічний рейтинг благодійних організацій, які офіційно зареєстровані в Україні, здійснюють свою діяльність згідно чинного законодавства, публічно оприлюднюють свою звітність та присутні в інтернет просторі.

Метою і завданням Національного рейтингу «Компас благодійності України» є сприяння прозорості та доброчесності діяльності організацій неприбуткового сектору, шляхом моніторингу благодійних організацій.

Рейтингування благодійних організацій – це створення відкритої системи суспільного оцінювання їх діяльності, можливість публічного підтвердження своєї прозорості і підзвітності, доказ ефективності своєї роботи із залученими коштами.

Завдяки рейтингу «Компас благодійності України» благодійні організації отримують від суспільства «зірку довіри» для своєї подальшої прозорої та ефективної роботи, для підвищення обізнаності суспільства з їхньою діяльністю, можливість пошуку додаткових ресурсів та збільшення фінансування своїх благодійних програм.

Як зазначає засновниця ZDOROVI Наталія Тулінова: «Прозорість, доброчесність та відповідність нормам чинного законодавства були пріоритетом для нашої команди з першого дня здійснення благодійної діяльності. Ми вдячні за можливість взяти участь у рейтингуванні та отримати високу оцінку, яка допоможе нам і надалі успішно втілювати нашу головну місію розбудову нової медицини для кожного українця.»Related Post