Жителі Вишневого та Софіївської Борщагівки у п’ятницю під Адміністрацією Президента провели акцію проти забудови на місці, визначеного генпланом під парк і школу.

Представники громади приїхали на Банкову з дітьми і привезли саджанці дерев.

“Вже три тижні мешканці Вишневого та Софіївської Борщагівки протестують проти забудови багатоповерхівками земельної ділянки, де згідно з генеральним планом мають бути парк і школа. Ми прийшли до Президента як до гаранта Конституції з проханням захистити наші конституційні права, які порушуються рейдером-забудовником, що захопив понад 10 гектарів комунальної землі міста Вишневе і хоче побудувати 13 багатоповерхівок”, – підкреслила громадський активіст Людмила Мартиненко.

Вона зазначила, що питання потребує термінового втручання, оскільки забудовник уже заливає фундамент у парковій зоні.

За словами депутата Вишневої міської ради Артема Глінського, 2017 року на цій ділянці вже була спроба розпочати будівництво, але громада її зупинила. Нині тривають два судові процеси щодо прийнятих міською владою 2007 року рішень, у яких фігурують різні посадові особи і компанії.

“12 квітня 2018 року на позачерговій сесії депутати Вишневої міської ради майже одностайно проголосували за скасування цих рішень. Це означає, що громада міста проголосувала за те, щоб у місті були парк і школа”, – підкреслив Глінський.

Він наголосив, що соціальна інфраструктура міста перевантажена. “Забудовник планує житловий комплекс на 25 тис. кв. м, де, за розрахунками, можуть проживати близько 8 тисяч людей. Натомість соціальна інфраструктура до цього не готова. Школи і садочки міста Вишневого і Софіївської Борщагівки переповнені на 300%, діти навчаються в три зміни, по 35 чоловік у класі, а в садочках – сплять на триповерхових ліжках. Люди змушені возити своїх дітей у київські школи”, – сказав Глінський.

Згідно з генеральним планом міста, затвердженим 2017 року, на земельній ділянці розміром 10,25 га передбачена паркова зона та об’єкти громадської забудови, зокрема навчально-виховний та спортивний комплекси, басейн, художня галерея тощо.

Активісти вже поширили відеозвернення до Президента. Нині ж вони передали своє звернення уповноваженому представникові глави держави, в якому просять Порошенка втрутитись у ситуацію.

повідомляє  Укрінформ.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1523623465-1190.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1523623465-1190-150x150.jpegKiev-TimeСуспільствоПрезидент,рейдериЖителі Вишневого та Софіївської Борщагівки у п'ятницю під Адміністрацією Президента провели акцію проти забудови на місці, визначеного генпланом під парк і школу. Представники громади приїхали на Банкову з дітьми і привезли саджанці дерев. 'Вже три тижні мешканці Вишневого та Софіївської Борщагівки протестують проти забудови багатоповерхівками земельної ділянки, де згідно з генеральним...| Київської області та України | Kiev Time