Організатори акції закликають киян об’єднуватися зі свідомими громадянами та боротися за право людей на комфортне життя в Печерському районі.

30 січня 2018 року об 11: 00 поруч з Печерською районною державною адміністрацією Києва (вул. Омеляновича-Павленка, 15) пройде демонстрація,  організована ГО “Комітет мікрорайону “Лаврський”. За словами організаторів демонстрації, громадяни збираються виступити “проти розкрадання майна та корупції в Печерському районі столиці, проти свавілля, тиску та гноблення органів громадянського суспільства головою Печерської РДА Мартинчуком С.О. та депутатом Київради Діденком Я.О.”. Про це в Facebook повідомив громадський активіст Микола Д’яченко.

“Організатором демонстрації є орган самоорганізації населення “Комітет мікрорайону “Лаврський”, який в 2016 році оголосив боротьбу з корупцією в Печерському районі міста та почав викривати корупційні схеми, організовані членом Партії Регіонів – головою Печерської РДА Мартинчуком С.О. і зрадником, корупціонером та лобістом скандальних забудов – депутатом Київради Діденком Я.О.”, – заявив Д’яченко.

Активісти стверджують, що останнім часом орган самоорганізації “Лаврський” почав піддаватися тиску з боку Мартинчука, Діденка та членів їхнього угрупування. Організацію виселяють з приміщення, розпускають неправдиві чутки про громадських активістів, погрожують активним громадянам розправою та усіляко намагаються придушити громадську думку.

Організатори зазначають, що за час керівництва Мартинчука відбувся повний крах системи житлово-комунального господарства, оскільки практично всі кваліфіковані фахівці, які забезпечували експлуатацію будинків, звільнилися, а на місце “порядних людей з районної адміністрації прийшли хабарники та казнокради”.

“Депутат Діденко Я.О. є лобістом численних незаконних забудов. Під його прикриттям, як заступника голови комісії Київради з питань власності, розкрадається комунальне майно. Сам Діденко отримав для своєї громадської організації в центрі Києва за 1 гривню приміщення ніби то під реабілітацію ветеранів АТО, проте використовує його як офіс, для власних потреб. Крім того, за 1 гривню отримав приміщення для депутатської приймальні, яке теж використовує далеко не на користь громади”, – зазначає Микола Д’яченко.

Жителів Печерського району, які стомилися від шаленої корупції та безладу, активісти закликають об’єднуватися зі свідомими громадянами та боротися за право людей на комфортне життя в Печерському районі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/martynchuk.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/martynchuk-150x150.jpgYuliyaКиївПечерський районСуспільствоПечерська РДА,Сергій МартинчукОрганізатори акції закликають киян об’єднуватися зі свідомими громадянами та боротися за право людей на комфортне життя в Печерському районі. 30 січня 2018 року об 11: 00 поруч з Печерською районною державною адміністрацією Києва (вул. Омеляновича-Павленка, 15) пройде демонстрація,  організована ГО 'Комітет мікрорайону 'Лаврський'. За словами організаторів демонстрації, громадяни збираються виступити...| Київської області та України | Kiev Time