На злощасному полігоні “Широкий лан” трапилася нова НП, є постраждалі

У середу, 18 квітня, в одному з наметів на полігоні Широкий Лан у Миколаївській області, жахливий стан якого став причиною великого скандалу, відбувся вибух, внаслідок якого постраждав один військовий.

Про це говориться на сторінці в Facebook 28-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України.
Відзначається, що подія трапилася о 20:30 18 квітня в одному з наметів на полігоні. “Не дивлячись на численні інструктажі, попередження і накази командування суворо дотримуватись заходів пожежної безпеки, в результаті необережного поводження із засобами опалення стався розрив коліна іскрогасника. В результаті травмований військовослужбовець”, – йдеться в повідомленні.

За фактом інциденту буде проведено службове розслідування.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/20141107_11_large.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/20141107_11_large-150x150.jpgKiev_TimeЗброя УкраїниПодіїВзрыв,полигон,пострадавшийНа злощасному полігоні 'Широкий лан' трапилася нова НП, є постраждалі У середу, 18 квітня, в одному з наметів на полігоні Широкий Лан у Миколаївській області, жахливий стан якого став причиною великого скандалу, відбувся вибух, внаслідок якого постраждав один військовий. Про це говориться на сторінці в Facebook 28-ї окремої механізованої бригади Збройних...| Київської області та України | Kiev Time