В Генеральному Штабі  ЗС України пройшла нарада під керівництвом Начальника Озброєння Збройних Сил України, генерал-майора Шевцова Миколи Миколайовича, на яку залучались командири військових частин та їх заступники з озброєння.

Основним напрямом стало питання щодо стану укомплектованості, в першу чергу механізованих підрозділів, озброєнням та військовою технікою. Одним з ключових питань було остаточне розподілення БМП-1 АК, які нещодавно були закуплені великою партією в чеської компанії “Excalibur Army” та відповідають всім нормам і вимогам для ефективного ведення бойових дій на сході України. Відповідно, розподіл пройшов між бойовими підрозділами, які на сьогоднішній день залучені до сил та засобів ООС. Зокрема, згідно прийнятого рішення в ході наради, значна кількість одиниць БМП-1 АК поповнила штат 59-ої окремої мотопіхотної бригади, полковника Василя Осипчука.

Крім того, Начальником Озброєння були поставлені задачі по відновленню ОВТ, яка перебуває у ремонтно-відновлювальних підрозділах і подачі пропозицій по подальшій заміні існуючих видів озброєння на нові аналогічні зразки іноземного виробництва. Про виконання поставлених задач командири частин повинні відзвітувати вже в кінці наступного кварталу.

За матеріалами: Українського мілітарного порталуRussia-TomorrowВійна з РосієюЗброя УкраїниВ Генеральному Штабі  ЗС України пройшла нарада під керівництвом Начальника Озброєння Збройних Сил України, генерал-майора Шевцова Миколи Миколайовича, на яку залучались командири військових частин та їх заступники з озброєння. Основним напрямом стало питання щодо стану укомплектованості, в першу чергу механізованих підрозділів, озброєнням та військовою технікою. Одним з ключових питань було остаточне...| Київської області та України | Kiev Time