До самогубства чоловіка довели великі борги.

Ілюстрація. Фото: ЗМІ
Ілюстрація. Фото: ЗМІ

У селі Максим Горький Каланчацького району Херсонської області на власному подвір’ї застрелився місцевий фермер, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт “Oлешки.сity”.

Йому було 63 роки. Постріл почула дружина загиблого. Коли вибігла на вулицю, побачила чоловіка, який стікав кров’ю. Поруч лежала мисливська рушниця. Чоловік поцілив собі в серце. Передсмертної записки він не залишив. Рідні чоловіка розповіли, що останнім часом він був у депресії через великі борги – понад мільйон гривень. Брав їх на розвиток фермерського господарства, яке не виявилось успішним.

Рушниця у фермера була зареєстрована. Слідство чекає на результати експертизи, за якими зроблять остаточні висновки, щодо причини смерті чоловіка.

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/00e06ea4f19d4600.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/00e06ea4f19d4600-150x150.jpgKiev_TimeЗброя УкраїниПодіїСуспільстводолги,застрелился,фермерДо самогубства чоловіка довели великі борги. У селі Максим Горький Каланчацького району Херсонської області на власному подвір'ї застрелився місцевий фермер, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт 'Oлешки.сity'. Йому було 63 роки. Постріл почула дружина загиблого. Коли вибігла на вулицю, побачила чоловіка, який стікав кров'ю. Поруч лежала мисливська рушниця. Чоловік поцілив...| Київської області та України | Kiev Time