Власник Білоцерківського молочного комбінату Геннадій Бобов увійшов у трійку лідерів серед найозброєніших народних депутатів. Про це повідомляє Bihus.Info.

Зазначається, що згідно зі щорічними деклараціями за 2016 рік, найбільшим любителем зброї серед народних обранців виявився Нестор Шуфрич, який вказав у декларації колекцію зі 156 одиниць вогнепальної зброї.

На другому місці опинився його колега-опоблоківець Михайло Добкін. У його декларації – 18 мисливських рушниць і карабінів з оптичними прицілами та навіть приладами нічного бачення таких марок як Cosmi, Holland&Holland, Krieghoff, Petter Hofer і J.Koschat.

За даними видання, у трійку володарів найбільшої колекції зброї потрапив і нардеп Геннадій Бобов. Він володіє трьома гладкоствольними рушницями Krieghoff, Merkel, Winchester, трьома мисливськими карабінами на базі автомата Калашнікова, гвинтівкою Walther G22, карабіном Browning BAR і травматичним пістолетом Форт 12Р.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Gennadyj-Bobov-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Gennadyj-Bobov-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаЗброя УкраїниКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Геннадій Бобов,зброя,нардепиВласник Білоцерківського молочного комбінату Геннадій Бобов увійшов у трійку лідерів серед найозброєніших народних депутатів. Про це повідомляє Bihus.Info. Зазначається, що згідно зі щорічними деклараціями за 2016 рік, найбільшим любителем зброї серед народних обранців виявився Нестор Шуфрич, який вказав у декларації колекцію зі 156 одиниць вогнепальної зброї. На другому місці опинився його...| Київської області та України | Kiev Time