Київський міський голова Віталій Кличко заявляє, що за останні роки в столиці відкрилося 17 дитячих садків, ще 8 запрацюють цього року.

Про це він заявив у ході інспектування капітально відремонтованого дитсадка № 179 у Святошинському районі, який працює три тижні і вже приймає дітей, повідомляє прес-служба КМДА.

За словами Кличка, столична влада поставила перед собою завдання – щоб черг до дитячих садочків у столиці не було. Мер зазначив, що ще три роки тому черга до дитсадків становила 15 тисяч осіб, і наразі її вдалося скоротити більш ніж утричі.

«І ми робимо все, щоб у найближчі кілька років цієї черги не було. Вирішити проблему допоможе будівництво нових та реконструкція і капітальні ремонти старих закладів», – сказав міський голова.

Він наголосив, що за останні роки у столиці відкрилося 17 дитсадків, і ще 8 – новозбудованих та повністю реконструйованих – відкриються цьогоріч.

 

 

Кличко наголосив, що загалом на фінансування освіти цьогоріч виділено понад 14 млрд грн. «Головне – це інвестиції в наших дітей, щоб наші діти мали гарну освіту, виховувалися в належних умовах», – зазначив мер.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/klichko5_10.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/klichko5_10-150x150.jpgKiev-TimeОсвітадитсадки,КличкоКиївський міський голова Віталій Кличко заявляє, що за останні роки в столиці відкрилося 17 дитячих садків, ще 8 запрацюють цього року. Про це він заявив у ході інспектування капітально відремонтованого дитсадка № 179 у Святошинському районі, який працює три тижні і вже приймає дітей, повідомляє прес-служба КМДА. За словами Кличка, столична влада...| Київської області та України | Kiev Time