МОЗ ввело нову медичну довідку для зарахування у дитсадок

Для того, щоб дитину зарахували у садочок все ще необхідно приносити медичну довідку.

Як повідомляє «Українська правда», МОЗ нещодавно скасувало форму №026/о первинної облікової документації “Медична картка дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)”.

Тепер замість неї для зарахування дитини до школи буде діяти довідка форми №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язково медичного профілактичного огляду».

зарахування до шкіл і садочків залишили довідку форми №086-1/о

Однак залишалося неврегульованим питання, яку довідку потрібно подавати для зарахування дітей до дитячих садочків. Як роз’яснили у Міністерстві охорони здоров’я, ця ж довідка, форми № 086-1/о, поширюватиметься і на дошкільні заклади.

Також під час зарахування дитини до дитсадка батьки мають подавати довідку форми №063/о «Карта профілактичних щеплень».https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/v-byudzhet-zalozhili-sozdanie-44-tysyachi-mest-v-detsadah_1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/v-byudzhet-zalozhili-sozdanie-44-tysyachi-mest-v-detsadah_1-707x400-150x150.jpgКиївTimeОсвітаСуспільствоБіла Церква,дитсадки,медична довідка,МОЗДля того, щоб дитину зарахували у садочок все ще необхідно приносити медичну довідку. Як повідомляє «Українська правда», МОЗ нещодавно скасувало форму №026/о первинної облікової документації 'Медична картка дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)'. Тепер замість неї для зарахування дитини до школи буде діяти довідка форми №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу...| Київської області та України | Kiev Time
Немає коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *