На прощання зі Стівеном Хокінгом прийдуть тисячі шанувальників. 

Сьогодні у церкві Св.Марії Кембриджського університету пройде приватна церемонія похоронів видатного англійського фізика-теоретика Стівена Хокінга, адміністрація університету чекає на тисячі прихильників професора у церкві.

Про це повідомляє ВВС.

“Похорони відомого фізика-теоретика професора Стівена Хокінга пройдуть пізніше у Кембриджі”, – говориться у повідомленні.

Хоча похорони професора є приватними, і стороннім вхід у церкву буде заборонено, очікується, що засвідчити прибуття похоронного кортежу в Кембридж приїдуть тисячі прихильників всесвітньо відомого вченого.

Видатний англійський фізик-теоретик, космолог і популяризатор науки Стівен Хокінг помер 14 березня у себе вдома в Кембриджі у віці 76 років. Його прах буде поховано у Вестмінстерському абатстві, поруч з могилами Ісаака Ньютона й Чарльза Дарвіна.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/100408601_6390329_orig.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/100408601_6390329_orig-150x150.jpgKiev-TimeКультураОсвітапохорон,ХокінгНа прощання зі Стівеном Хокінгом прийдуть тисячі шанувальників.  Сьогодні у церкві Св.Марії Кембриджського університету пройде приватна церемонія похоронів видатного англійського фізика-теоретика Стівена Хокінга, адміністрація університету чекає на тисячі прихильників професора у церкві. Про це повідомляє ВВС. 'Похорони відомого фізика-теоретика професора Стівена Хокінга пройдуть пізніше у Кембриджі', - говориться у повідомленні. Хоча похорони професора є...| Київської області та України | Kiev Time