Site icon Новини Києва

Чехія та Данія сформували перший пакет спільної допомоги ЗСУ

ЗСУ

ЗСУ

Найближчими місяцями Данія та Чехія передадуть ЗСУ бойові машини піхоти, танки, артилерійські боєприпаси та важке озброєння з заводів Чехії та складів.

Про це йдеться у заяві Міноборони Данії.

Ці країни домовились про надання Україні сучасних систем озброєння, які допоможуть у боротьбі проти країни-агресорки росії як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективах.

Зокрема, у пакет увійдуть:

Міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен зазначив, що така допомога – це значна пожертва обладнання, яке має великий попит в Україні, і яке стало можливим завдяки зразковій співпраці між Данією та Чехією.

Також країни планують передати для ЗСУ додаткове обладнання, зокрема:

Серед військової техніки будуть як сучасні чеські системи озброєння, так і відремонтована техніка, яку Збройні сили України вже звикли використовувати на полі бою. Країни обіцяють передати значну кількість систем боротьби з безпілотниками росії. 

БМП

БМП (Бойова Машина Піхоти) – це броньована бойова транспортна машина, спеціально розроблена для перевезення піхоти на поле бою та надання їм підтримки в інтенсивних бойових умовах. БМП відіграє важливу роль в піхотному бойовому обладнанні, оскільки вона комбінує в собі здатність перевозити бійців та підтримувати їх у бою.

Основні характеристики БМП включають в себе:

  1. Бронювання: БМП має бронь, яка захищає від куль та фрагментів ворожих снарядів. Ця броня різного типу і товщини, залежно від моделі та покоління.
  2. Озброєння: БМП зазвичай оснащена гарматою калібру 20-30 мм, а також кулеметами і протитанковими ракетами. Деякі моделі можуть мати важкі кулемети чи іншу зброю для бойової підтримки.
  3. Підвищена мобільність: БМП оснащена двигунами, які надають їй високу рухливість на різних типах місцевості, включаючи ліси, болота, піски і міста.
  4. Пасажирська вантажопідйомність: Вона призначена для перевезення піхоти та їхнього озброєння.
  5. Засоби комунікації та управління: БМП зазвичай оснащена засобами зв’язку, що дозволяють вести координацію на полі бою.

БМП використовується для впровадження піхоти на передову лінію, надання їм прикриття та вогневої підтримки, а також для виконання різних бойових завдань. Ці машини є важливою складовою армійської та військової стратегії та використовуються в численних військових конфліктах та операціях на всій планеті.Exit mobile version