Ср. Тра 22nd, 2024

Фінляндія готує дев’ятнадцятий пакет військової допомоги для України

ФінляндіяФінляндія

Фінляндія готує черговий пакет оборонної допомоги для України, який стане вже дев’ятнадцятим.

Про це заявила міністр закордонних справ країни Еліна Валтонен.

Вона розповіла, що загальна допомога Фінляндії Україні вже сягає 2 млрд євро.

Еліна Валтонен зазначила, що черговий пакет допомоги наразі готується.

Валтонен додала, що підтримка України з боку Фінляндії та ЄС триватиме “стільки, скільки потрібно”.

До нового оборонного пакета від Фінляндії, як уточнюється, увійде допомога на суму 94 мільйони євро.

“Свобода переможе. Дуже дякую, що прийняли нас у Києві, Дмитро Кулеба”, – написала вона.

Другого жовтня глава МЗС Фінляндії Еліна Валтонен взяла участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Києві.

Як допомогла Фінляндія Україні

Фінляндія надає Україні оборонну, а також гуманітарну допомогу після того, як рф напала на Україну 24 лютого 2022 року та розпочала повномасштабну війну.

Пакет оборонної допомоги

Термін “пакет оборонної допомоги” відноситься до допомоги, яку одна країна надає іншій країні або союзу країн для зміцнення їхніх оборонних потужностей та підтримки їхньої безпеки. Ця допомога може включати в себе різноманітні види військового обладнання, зброї, військову техніку, навчання та консультації від військових фахівців, фінансову допомогу та інші ресурси.

Пакети оборонної допомоги можуть бути надані в рамках двосторонніх угод між країнами або у межах багатосторонніх оборонних альянсів та організацій, таких як НАТО. Така допомога часто надається країнам, які потребують підтримки у зміцненні своєї оборони, а також для забезпечення стабільності та безпеки у регіоні.

Пакети оборонної допомоги можуть бути спрямовані на відповідь на різні загрози, такі як військова агресія, тероризм, кіберзагрози тощо. Також вони можуть бути частиною стратегічних союзів та партнерств між країнами.

Важливо відзначити, що надання оборонної допомоги може бути предметом умов та обміну інформацією про безпеку між країнами та може відповідати національним та міжнародним інтересам у забезпеченні миру та стабільності.



Related Post