Нд. Тра 19th, 2024

Фінляндія передала Україні військову допомогу майже на 100 млн євро

ФінляндіяФінляндія

Фінляндія сьогодні, у середу, одинадцятого жовтня, оголосила про виділення чергового (вже 19-го) пакета військової допомоги Україні. Його вартість становить 95 мільйонів євро.

Про це повідомили у пресслужбі фінського уряду.

Президент країни Саулі Нііністьо ухвалив рішення з цього питання за пропозицією уряду.

Це вже дев’ятнадцятий пакет допомоги, який Фінляндія направляє до України. Антті Хаккянен зазначив, що війна в Україні триває, а результат цієї війни вирішить порядок безпеки Європи в цілому і Фінляндії зокрема в майбутньому. Він підкреслив, що його країна і далі буде рішуче підтримувати Україну.

Загальна вартість комплектів оборонної техніки, які поставлені Фінляндією в Україну, наразі становить 1,4 мільярда євро. З оперативних причин і для гарантій безпечної доставки допомоги, подробиці змісту пакета не будуть оголошені.

Пакет військової допомоги

Пакет військової допомоги – це набір військових матеріалів, обладнання, засобів зв’язку, зброї, амуніції та інших ресурсів, наданих однією країною або міжнародною організацією іншій країні або військовим формуванням у разі військового конфлікту, природної катастрофи, гуманітарної кризи або інших надзвичайних ситуацій. Пакети військової допомоги можуть включати в себе такі компоненти:

  1. Зброя і боєприпаси: Це може включати автомати, гвинтівки, гармати, ракети, снаряди і патрони, призначені для проведення оборонних або наступальних операцій.
  2. Військова техніка: Це охоплює бронетехніку, танки, бронеавтомобілі, артилерійські системи, вертольоти, літаки і інші види військової техніки.
  3. Системи зв’язку: Засоби зв’язку, такі як радіостанції, супутникові телефони і комп’ютери, допомагають координувати операції та зв’язатися з іншими частинами армії або гуманітарними організаціями.
  4. Медичне обладнання і матеріали: Це включає в себе лікарські засоби, медичне обладнання, палатки лікарських постів і матеріали для надання першої допомоги.
  5. Живильні та водні ресурси: Це включає в себе продукти харчування, воду та інші матеріали для забезпечення військових чи постраждалих населених пунктів.
  6. Одяг та спорядження: Військові одяг, взуття, шоломи, жилети і інше спорядження, яке забезпечує безпеку та комфорт військовим.
  7. Гуманітарна допомога: Допомога цивільному населенню, яке постраждало від конфлікту або кризи, може включати в себе медикаменти, харчі, палатки, одяг і інші засоби для полегшення життя і поліпшення гуманітарних умов.

Пакети військової допомоги надаються від однієї країни іншій у рамках міжнародного співробітництва або двосторонніх угод. Вони можуть бути важливою частиною зусиль для забезпечення безпеки та допомоги в кризових ситуаціях.Related Post