Ср. Чер 12th, 2024

Канада оголосила про черговий пакет військової допомоги Україні

КанадаКанада

Міністр національної оборони Білл Блер зробив оголошення, що його країна (Канада) надасть Україні новий пакет оборонної допомоги на загальну суму двадцять п’ять мільйонів канадських доларів (близько 19 мільйонів американських доларів).

Сьогодні, у середу, одинадцятого жовтня, канадський міністр взяв участь у 16-му засіданні Контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн”, що відбувся у Брюсселі.

У заході взяли участь близько 50-ти країн. Вони обговорили комплексну військову допомогу для задоволення нагальних оборонних потреб України, а також довгострокових пріоритетів.

До нового пакету, який направляє Канада, війдуть:

 • черевики;
 • термобілизна;
 • зимові спальні мішки;
 • військова форма для 2000 жінок-військовослужбовців Збройних сил України.

Зазначається, що такий пакет фінансується коштом траншу у розмірі 500 мільйонів $ на військову допомогу Україні, оголошеного прем’єр-міністром Джастіном Трюдо у червні цього року.

Також Блер заявив, що Канада надасть наступний новий пакет з інвентарю Канадських збройних сил(CAF):

 • 2000 додаткових снарядів калібру 155 мм;
 • димові боєприпаси, у тому числі 955 пострілів 155-мм артилерійських димових снарядів та понад 2000 пострілів 81-мм димових мінометів;
 • 2260 протигазів;
 • 277 авіаційних бомб масою 1000 фунтів та підривників;
 • різні типи 76 мм морських боєприпасів.

Він зазначив, що минулого тижня було доставлено оборонну допомогу у вигляді майже 8 тисяч боєприпасів 155-мм калібру, 10 000 боєприпасів 105-мм артилерійських снарядів і близько 2 мільйонів патронів для стрілецької зброї калібру 7,62 мм (ця допомога була оголошена раніше).

Блел підкреслив, що українські захисники “доблесно б’ються” на передовій проти незаконной війни рф. Новий пакет, за його словами, забезпечить все необхідне для продовження боротьби.

Авіаційні бомби

Авіаційні бомби – це вибухові пристрої, які призначені для скидання з літаків з метою завдання руйнівної дії на земні або морські цілі під час військових операцій. Ці бомби можуть бути великого чи малого калібру та мають різні типи запалення і вибухового навантаження для різних завдань та цілей.

Основні типи авіаційних бомб включають:

 1. Фугасні бомби: Ці бомби призначені для великих вибухів і створення шокових хвиль та фрагментів при вибуху.
 2. Кумулятивні бомби: Вони мають спеціальну форму та конструкцію для проникнення броні перед вибухом, що робить їх ефективними проти броньованих цілей.
 3. Бомби з фосфором: Вони містять фосфор і при вибуху викидають гарячий фосфор, який може запалити ціль або створити димовий ефект.
 4. Бомби з напалом: Містять хімічні речовини, такі як напалм, який може спричинити пожежу і завдати шкоду живим силам та обладнанню.
 5. Керовані бомби: Ці бомби обладнані системами керування, які дозволяють летіти точно до цілі і вибухати там, де потрібно. Їх також називають “пристроями точного удару.”
 6. Повітряно-противникові бомби: Призначені для поразки ворожих літаків або ракет в повітрі.
 7. Бомби для електронного завадження: Ці бомби створені для виключення електронних систем цілей або оборони.

Авіаційні бомби використовуються військами та повітряними силами країн під час воєнних дій для руйнування об’єктів або атаки стратегічних цілей. Вони мають різну масу, форму і обладнання відповідно до вимог конкретних завдань та військових операцій.Related Post