Міжнародні партнери будуть допомагати Україні у розвитку військово-морського флоту.

Про це під час спільного брифінгу міністрів оборони України та Нідерландів в Медіацентрі Україна – Одеса розповів Міністр оборони України Олексій Резніков.

«Сьогодні міністерка оборони Нідерландів пані Оллонґрен заявила, що нам передадуть мінні тральщики. Також, за її словами, в цьому проєкті візьме участь Бельгія. Велика Британія вже надала нам два «мисливця за мінами», на яких піднято український прапор. Відповідно вже є три країни – складові цієї корабельної коаліції», – заявив міністр.

Він додав, що відомим фактом є те, що Україна також будує флот в Туреччині.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/121305053_1089565.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/121305053_1089565-150x150.jpgОлег ОлегПолітикаРезніков,Туреччина,УкраїнаМіжнародні партнери будуть допомагати Україні у розвитку військово-морського флоту. Про це під час спільного брифінгу міністрів оборони України та Нідерландів в Медіацентрі Україна - Одеса розповів Міністр оборони України Олексій Резніков. «Сьогодні міністерка оборони Нідерландів пані Оллонґрен заявила, що нам передадуть мінні тральщики. Також, за її словами, в цьому проєкті візьме...| Київської області та України | Kiev Time