Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що новий пакет допомоги Україні на чотириста мільйонів євро і включатиме він боєприпаси, техніку для розмінування, енергогенератори та одяг.

Про це стало відомо з його інтерв’ю Bild.

За його словами, Німеччина надає комплексну допомогу Україні. І це не тільки матеріали та зброя – це також навчання захисників України у Німеччині. До кінця 2023 року їх буде десять тисяч.

Він також наголосив, що його країна направляє до України наступні боєприпаси:

  • мінометні;
  • фугасні;
  • мінно-ракетні.

За його словами, боєприпаси – це вкрай необхідно для ЗСУ, щоб мати змогу захищатися від агресії рф. Він також заявив, що Німеччина допоможе Україні і системами розмінування, і транспортними засобами.

Не забули у Німеччині і про зиму, яка вже близько, тому для України також відправлять генератори та одяг для захисників України. Загальна вартість пакету – чотириста млн євро.

Щодо ракет Taurus Пісторіус сказав: “Це обов’язок усього федерального уряду дуже ретельно зважувати кожний пакет зброї. Необхідно з’ясувати різноманітні політичні, правові, військові та технічні аспекти”.

“Це нелегко”, – додав Пісторіус.

Ракети Taurus

Ракети Taurus – це крейсерські ракети, розроблені і вироблені спільно німецькою компанією Taurus Systems GmbH та шведською компанією Saab Bofors Dynamics. Ці ракети призначені для ураження наземних цілей і мають досить великий радіус дії.

Основні характеристики та властивості ракет Taurus включають:

  • Дальність дії. Залежно від версії та конфігурації, ракети Taurus можуть мати різну дальність дії, але вона зазвичай варіюється від сотень до понад тисячі кілометрів.
  • Призначення. Ракети Taurus призначені для ураження важливих наземних об’єктів, таких як військові цілі, командні пункти, сховища боєприпасів тощо.
  • Навігація і точність. Вони оснащені системами навігації та керування, що дозволяють їм досягати високої точності при ураженні цілей.
  • Повітряне пускове обладнання. Ракети Taurus можуть бути запущені з повітряних платформ, таких як бомбардувальники або військові літаки.

Також ці ракети є портативними, що дозволяє їх перевозити і запускати з різних платформ і засобів.