Україна домовилася про запровадження безвізового режиму з Уругваєм. Про це повідомили у прес-службі МЗС України.

За даними відомства, відповідна домовленість досягнута в ході переговорів директора Департаменту консульської служби МЗС Сергія Погорельцева із керівництвом Уругваю.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, у контексті реалізації доручень Президента України щодо лібералізації країнами світу візового режиму для громадян України, Погорельцев розпочав турне країнами Латинської Америки, і першою країною, куди було здійснено відрядження, став Уругвай.

“За результатом зустрічей на високому рівні, зокрема з керівником міграційної служби, керівництвом МЗС, а також з членами парламенту Уругваю, Погорельцевим досягнуто домовленості про запровадження безвізових поїздок громадян України та Уругваю”, – йдеться у повідомленні.
За даними МЗС, після узгодження необхідних формальностей для підписання та набрання чинності відповідною двосторонньою угодою, Уругвай стане ще однією країною, куди громадяни України зможуть подорожувати без віз.

У Міністерстві також пообіцяли невідкладно інформувати про подальші відповідні домовленості з іншими державами Латинської Америки.



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1497265690-7198-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1497265690-7198-707x400-150x150.jpgКиївTimeПолітикаБезвіз,МЗС,Україна,УругвайУкраїна домовилася про запровадження безвізового режиму з Уругваєм. Про це повідомили у прес-службі МЗС України. За даними відомства, відповідна домовленість досягнута в ході переговорів директора Департаменту консульської служби МЗС Сергія Погорельцева із керівництвом Уругваю. Зокрема, як зазначається в повідомленні, у контексті реалізації доручень Президента України щодо лібералізації країнами світу візового режиму для громадян...| Київської області та України | Kiev Time