За інформацією UA-Футбол, після затримання поліцейськими в Маріуполі вболівальників київського “Динамо” захищати затриманих почали фанати двох команд.

Поліцейські намагалися затримати київських фанатів
Фото: ua-football.com

Під час футбольного матчу в Маріуполі між місцевим однойменним клубом та київським “Динамо” на стадіоні сталися сутички. Про це повідомляє UA-Футбол.

Видання пише, що поліцейські затримали кількох уболівальників “Динамо”, після чого на їхній захист кинулися фанати обох футбольних команд.

Повідомляють, що в бік співробітників поліції летіли камені.

“Новости Донбасса” інформують, що на трибунах у районі секторів із київськими ультрас підірвали вибухівку. Після цього почалася бійка між уболівальниками ФК “Динамо” та ФК “Маріуполь”, яка продовжилася за межами стадіону.

Сам футбольний матч завершився перемогою київського клубу з рахунком 3:2. На стадіоні був присутнім президент України Петро Порошенко.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/politsiya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/politsiya-150x150.jpgadminПодіїСуспільствоЗа інформацією UA-Футбол, після затримання поліцейськими в Маріуполі вболівальників київського 'Динамо' захищати затриманих почали фанати двох команд. Поліцейські намагалися затримати київських фанатів Фото: ua-football.com Під час футбольного матчу в Маріуполі між місцевим однойменним клубом та київським 'Динамо' на стадіоні сталися сутички. Про це повідомляє UA-Футбол. Видання пише, що поліцейські затримали кількох уболівальників 'Динамо', після...| Київської області та України | Kiev Time