Соціальними мережами поширюється Різдвяне привітання – “Колядка для Янголів”.  “Колядкою для Янголів” привітали українців дітки загиблих Героїв Небесної Сотні разом з дівочим хором музичної школи інтернату імені Лисенка.

Ініціатором привітання стали засновники БФ “Майдан Гідності” –  мати Героя Небесної Сотні Романа Гурика Ірина Гурик та дружина Героя Небесної Сотні Андрія Цепуна Юлія Цепун. Ініціатива була підтримана Міністром культури Євгеном Ніщуком, а український режисер Сергій Проскурня і Ірина Новосаденко створили відеокліп.

Зйомки відеокліпу проходили у Києві, в студіях та на Алеї Героїв Небесної Сотні, навпроти майбутнього меморіалу Героям Небесної Сотні, біля Хреста.

Відеоролік “Колядка для Янголів” разом з Різдвяним привітанням опублікований на сторінці ГО Родини “Небесної Сотні”, та продовжує підкорювати сердця українців:

Янголи в небі пісні співають,
Що Христос родився, всім возвіщають.
Слава в вишніх Богу, в вишніх Богу”
Вітаємо з Різдвом Христовим! 
Нехай це чарівне свято наповнить ваше життя світлом, теплом, радістю і благополучіям.
Бажаємо Вам миру, добра, любові, сімейного затишку.
Нехай ангел-охоронець оберігає Вас від усіх бід і негараздів!

З повагою, ГО Родини “Небесної Сотні”
“Колядка для Янголів”

“КОЛЯДКА ДЛЯ ЯНГОЛІВ

ЦЕ – ДІТИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Їхні дитячі очі вже ніколи не побачать своїх тат, а їхнє життя ніколи не буде зігріте теплом батьківських сердець.

Вони – сироти.

І стали ними тому, що їхні батьки віддали своє життя за свободу і незалежність України.

За ТВОЮ свободу і незалежність!

За те, щоб і твої, і їхні діти жили в незалежній країні вільними людьми…

Діти загиблих героїв записали Різдвяну “Колядку для Янголів”, яку присвячують спостерігаючим за ними своїм ЯНГОЛАМ, яку вже ніколи не прийдуть додому.

Як ви вважаєте: ЧИ ВАРТИЙ ЦЕЙ ЩИРИЙ ДИТЯЧИЙ СПІВ НАШОЇ УВАГИ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ В СОЦМЕРЕЖАХ?
Чи варті ці сироти нашої з вами любові?” – коментує на своєму блозі своє враження від Різдвяного привітання відомий блогер Paul Dalnoboy, відомий у світі, як “Американський Далекобійник”.

“Неймовірна колядка.!!! Сльози на очах. Світла пам‘ять!”
“Дуже гарна колядка! Дуже! Всім – злагоди і всіляких гараздів! З Різдвом Христовим!”
“Дуже гарно, зворушливо до надриву і сліз!!! Янголи посміхаються!”
“Дуже пронизлива колядка сумна і водночас життєстверджуюча . Сльзи на очах”
“Дякую.Без сліз не можна слухати”
“Дякуємо – від моєї родини і від м.Житомир!!!”
“Дякую! Дуже пронизливо!”
“Хор пречудовий і співають сердечно, дякую!” – коментують “Колядку для Янголів” користувачі соціальних мережhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Blagodijnyj-fond-Majdan-Gidnosti-Kolyadka-dlya-YAngoliv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Blagodijnyj-fond-Majdan-Gidnosti-Kolyadka-dlya-YAngoliv-150x150.jpgadminАнтипропагандаВійна з РосієюВладаЗброя УкраїниЗроблено в УкраїніКиївКультураПодіїСуспільствоPaul Dalnoboy,Андріяй Цепун,БФ "Майдан Гідності",Герої Небесної Сотні,Євген Ніщук,Ірина Гурик,Ірина Новосаденко,Колядка для Янголів,Роман Гурик,Сергій Проскурня,хор Лисенка,Юлія ЦепунСоціальними мережами поширюється Різдвяне привітання - 'Колядка для Янголів'.  'Колядкою для Янголів' привітали українців дітки загиблих Героїв Небесної Сотні разом з дівочим хором музичної школи інтернату імені Лисенка. Ініціатором привітання стали засновники БФ 'Майдан Гідності' -  мати Героя Небесної Сотні Романа Гурика Ірина Гурик та дружина Героя Небесної Сотні Андрія Цепуна...| Київської області та України | Kiev Time