Наприкінці 2013 року приватне товариство, в обхід встановленої законодавством приватизаційної процедури, зареєструвало право власності на даний комплекс.

Київською місцевою прокуратурою №9 забезпечено реальне виконання рішення суду про повернення столичній громаді цілісного майнового комплексу “Кінотеатр “Тампере”, розташованого на вул. Героїв Севастополя в Солом’янському районі столиці.

Наприкінці 2013 року приватне товариство, в обхід встановленої законодавством приватизаційної процедури для об’єктів культури, зареєструвало право власності на даний комплекс загальною площею понад 2000 м². В той же час вдалося встановити, що рішення про відчуження кінотеатру “Тампере” ніколи не приймалося Київрадою.

Враховуючи виявлені порушення, місцева прокуратура заявила позов про визнання недійсним свідоцтва про право власності комерційної структури на вказаний об’єкт нерухомості та визнання права власності за територіальною громадою міста, який 22 лютого 2018 року судом апеляційної інстанції задоволено у повному обсязі.

Наразі вказане рішення виконано, а право власності на даний цілісний майновий комплекс зареєстровано за територіальною громадою Києва.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що історичну будівлю в центрі Києва, яка незаконно опинилася в приватній власності, через суд повертатимуть державі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/259645.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/259645-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїСолом`янський районСуспільствокінотеатр "Тампере",незаконна приватизація,прокуратура КиєваНаприкінці 2013 року приватне товариство, в обхід встановленої законодавством приватизаційної процедури, зареєструвало право власності на даний комплекс. Київською місцевою прокуратурою №9 забезпечено реальне виконання рішення суду про повернення столичній громаді цілісного майнового комплексу 'Кінотеатр 'Тампере', розташованого на вул. Героїв Севастополя в Солом'янському районі столиці. Наприкінці 2013 року приватне товариство, в обхід...| Київської області та України | Kiev Time