Марина Порошенко разом із Олександрою, Євгенією та Михайлом запросила дітей з особливими освітніми потребами на майстер-клас із розпису великодніх писанок.

Про це повідомив у Facebook Президент України Петро Порошенко.

“У Чистий четвер Марина разом із Олександрою, Євгенією та Михайлом запросила дітей з особливими освітніми потребами на майстер-клас із розпису великодніх писанок”, – поінформував Порошенко.

Він нагадав, що у цей день усі православні починають готуватися до Великодня.

“І я дуже радий, що діти підтримали давню українську традицію розпису великодніх яєць. На мою думку, у них вийшло просто чудово, адже писанку пишуть не руки, а душа”, – зазначив Президент.

Глава держави через соцмережу привітав співвітчизників із прийдешнім Великоднем.

“Щиро вітаю українців із наближенням світлого свята Воскресіння Христового!” – написав Порошенко.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1522949547-5644-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1522949547-5644-707x400-150x150.jpegКиївTimeПодіїСуспільстводіти,майстер-клас,Марина Порошенко,писанка,розписМарина Порошенко разом із Олександрою, Євгенією та Михайлом запросила дітей з особливими освітніми потребами на майстер-клас із розпису великодніх писанок. Про це повідомив у Facebook Президент України Петро Порошенко. 'У Чистий четвер Марина разом із Олександрою, Євгенією та Михайлом запросила дітей з особливими освітніми потребами на майстер-клас із розпису великодніх писанок',...| Київської області та України | Kiev Time