Три автівки однієї і тієї ж марки –  Volkswagen – вогонь знищив повністю.

Проти ночі 4 січня до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС Києва надійшло повідомлення про те, що в Оболонському районі виникла пожежа на території одного з підприємств.

На місці події рятувальники встановили, що на території одного зі столичних підприємств палають три автомобіля марки Volkswagen, повідомляє прес-служба відомства. Пожежу вдалося ліквідувати досить швидко, втім вогонь встиг повністю знищити всі три автомобілі. Наразі встановленням причини загоряння займаються правоохоронці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві біля метро “Видубичі” сталася пожежа.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/kfruoukoo.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/kfruoukoo-150x150.jpgYuliyaКиївОболонський районПодіїГУ ДСНС,згорів автомобільТри автівки однієї і тієї ж марки -  Volkswagen - вогонь знищив повністю. Проти ночі 4 січня до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС Києва надійшло повідомлення про те, що в Оболонському районі виникла пожежа на території одного з підприємств. На місці події рятувальники встановили, що на території одного зі столичних підприємств...| Київської області та України | Kiev Time