Головна ялинка країни, яка через погодні умови чотири доби не могла дістатися столиці, нарешті потрапила на місце призначення.

На Софійській Площі Києва розпочалися роботи із встановлення головної ялинки України, яка в ніч з 5 на 6 грудня нарешті потрапила в столицю. Незабаром її встановлять і готуватимуть до святкування Нового року та Різдва. Про це повідомили організатори новорічних свят у Києві.

“Це була довга, зворушлива та сповнена магії подорож. Дякуємо всім, хто супроводжував новорічне дерево до столиці та піклувався про його безпеку”, – повідомили в Facebook організатори.

Нагадаємо, ялинку, яку встановлять на новорічні свята в центрі Києва, відправили до столиці України з Івано-Франківської області ввечері в неділю, 3 грудня, але через снігопади та затори на в’їзді до столиці в Київ вона потрапила лише сьогодні, 6 грудня.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/yalynka6-696x477.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/yalynka6-696x477-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїГоловна ялинка країни, яка через погодні умови чотири доби не могла дістатися столиці, нарешті потрапила на місце призначення. На Софійській Площі Києва розпочалися роботи із встановлення головної ялинки України, яка в ніч з 5 на 6 грудня нарешті потрапила в столицю. Незабаром її встановлять і готуватимуть до святкування Нового року та...| Київської області та України | Kiev Time