Зокрема, мітингувальники вимагали звільнення міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Кілька десятків осіб сьогодні мітингували біля Кабміну з вимогою захистити бізнес легальних перевізників, а також звільнити міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Акція завершилася штовханиною з поліцією.

Учасники мітингу вимагали відмови від приходу іноземних інвесторів на транспортний ринок України. Уздовж проїзної частини мітингувальники припаркували маршрутки й автобуси, на яких розвісили плакати “Спочатку метро на Троєщину – потім Hyperloop”, “Запущені порти на совісті Омеляна”, “Міністр – аферист! На Hyperpool – і в космос”. Також учасники акції зі сцени закликали міністра інфраструктури Володимира Омеляна зустрітися з ними.

Як повідомляє УНІАН, сутички з поліцією розпочалися після затримання кількох мітингувальників, яких соратники спробували “відбити” у правоохоронців, що і спровокувало штовханину.

Володимир Омелян вже відреагував на мітинг на своїй сторінці в Facebook.

“Ми обіцяли почати споруджувати тестовий майданчик HypeUA у 2019, але перший запуск сьогодні під Кабміном! Радий, що ідея пішла в маси і, щонайменше, нове слово Гіперлуп ввійшло в український лексикон. Єдине, хотів би зауважити, що це не ракета, а капсула у вакуумній трубі. Вірю, що колись і реформи в Україні можна буде робити без опору “повітря”. Дивно, коли маршрутники вимагають відставки за реформу, в результаті якої їм не потрібно платити хабарі, а чесно конкурувати на ринку якістю послуг і ціною, – написав міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що столичні перевізники назвали причини, з яких проїзд в маршрутках може подорожчати.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1521638744-7193.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1521638744-7193-150x150.jpegYuliyaВладаЕкономікаПодіїHypeUA,Володимир Омелян,Кабмін,Міністерство інфраструктури України,перевізникиЗокрема, мітингувальники вимагали звільнення міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Кілька десятків осіб сьогодні мітингували біля Кабміну з вимогою захистити бізнес легальних перевізників, а також звільнити міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Акція завершилася штовханиною з поліцією. Учасники мітингу вимагали відмови від приходу іноземних інвесторів на транспортний ринок України. Уздовж проїзної частини мітингувальники припаркували маршрутки...| Київської області та України | Kiev Time