Пн. Тра 27th, 2024

Пожежа на Придніпровській ТЕС

Сьогодні, 5 квітня, о 4 ранку сталося займання на Придніпровській ТЕС. За попередньою інформацією, жертв у результаті пожежі немає. Версія про теракт наразі не підтверджується.

На місці працювали ДСНС і патрульна поліція, повідомляє Информатор.

“Екіпаж патрульної поліції проїжджав повз Придніпровської ТЕС і помітив на її території клуби вогню. Щось спалахнуло, але вибуху не було. Поліція одразу ж під’їхала на КПП підприємства, повідомила про подію, але охорона вже була проінформована. Вони сповістили керівництво підприємства і викликали на місце ДСНС. Версія про теракт наразі не підтверджується”, — розповів лейтенант поліції Єгор Єгорін.

Відео можна подивитися тут: https://youtu.be/h46j0DDEOxU

Поліція змогла оглянути лише прилеглі території, оскільки підприємство є об’єктом, у якому вхід на територію суворо заборонений.

Жодні підозрілі об’єкти і особистості виявлені не були.

Причина загоряння встановлюється. На місце пожежі приїхали карета “швидкої допомоги” і оперативно-рятувальна служба. За попередньою інформацією, горить відкритий розподільний пристрій.

Нагадаємо, 2016 року на Київщині у місті Українка пролунав вибух на Трипільській ТЕС. Тоді вибухнули залишки кисню, пожежі не було.Related Post