Працівники одного з моргів Києва, які оголосили страйк через відсутність у їхній установі гарячої води та опалення, домоглися виконання однієї зі своїх умов.

У морзі на Оранжерейнії дали гарячу воду, через що працівники установи повернулися до роботи. Втім, скаржаться вони, напор води досить слабкий і сама вона ледь тепла. Їх запевняють – до вечора вода має прогрітися, а вже зовсім скоро буде і опалення.

Під час страйку в морзі накопичилося три десятки тіл, через що родичі покійних, які не могли забрати своїх померлих для поховання, почали скаржитися в поліцію. Медики готові проводити розтини та видавати необхідні довідки, але повідомили, що до кінця дня зможуть видати лише частину тіл померлих.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що один з моргів Києва оголосив страйк через “нелюдські умови праці”.

Чому українці шукають роботу за кордоном в Дубай ОАЭ?https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-7.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-7-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїстрайк у морзіПрацівники одного з моргів Києва, які оголосили страйк через відсутність у їхній установі гарячої води та опалення, домоглися виконання однієї зі своїх умов. У морзі на Оранжерейнії дали гарячу воду, через що працівники установи повернулися до роботи. Втім, скаржаться вони, напор води досить слабкий і сама вона ледь тепла. Їх...| Київської області та України | Kiev Time