У Броварах на Київщині біля дитячого садочку впав гелікоптер. Попередньо відомо про 5 постраждалих людей. Про це повідомили в поліції Київської області.

«Біля дитячого садочку впав гелікоптер, попередньо відомо про 5 постраждалих», – сказали в поліції.

У поліції зазначили, що наразі відповідні служби ліквідують пожежу.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко підтвердив, вказавши, що у Броварах “на об’єкт соціальної інфраструктури впав літальний апарат”.

«З‘ясовуємо дані про потерпілих та обставини. ДСНС та всі служби вже на місці», – написав він.

Міський голова Київської ОВА Окексій Кулеба повідомив настуане: “У місті Бровари поруч із дитячим садком та житловим будинком впав гвинтокрил.

Під час трагедії у садку перебували діти та співробітники закладу. На даних момент всіх евакуювали. Є постраждалі. На місці падіння працюють швидкі, поліція та пожежники”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-18_09-30-58-1024x754.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-18_09-30-58-150x150.jpgadminБровариКиївська областьПодіїБровари,вибух,гелікоптер,дитячий садок,ДСНСУ Броварах на Київщині біля дитячого садочку впав гелікоптер. Попередньо відомо про 5 постраждалих людей. Про це повідомили в поліції Київської області. «Біля дитячого садочку впав гелікоптер, попередньо відомо про 5 постраждалих», - сказали в поліції. У поліції зазначили, що наразі відповідні служби ліквідують пожежу. Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко підтвердив,...| Київської області та України | Kiev Time