У Донецькій області через лобове зіткнення двох легкових автомобілів, загинули троє людей, ще двоє, у тому числі 14-річна дитина, постраждали. Рятувальники за допомогою спеціального обладнання деблокували тіла загиблих і постраждалих.

Про це у понеділок, 2 квітня, повідомляє прес-служба обласного управління ДСНС.

Про дорожньо-транспортну пригоду на вул.Голубенка у м.Маріуполь Донецької області рятувальникам стало відомо 1 квітня о 23:41. На місці події вони з’ясували, що сталося лобове зіткнення двох легкових автомобілів.

“У результаті аварії загинули три людини, ще двоє, у тому числі 14-річна дитина, постраждали. Рятувальники за допомогою аварійно-рятувального обладнання деблокували тіла загиблих і постраждалих. Обидва постраждалих були госпіталізовані представниками швидкої медичної допомоги у важкому стані”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що до ліквідації наслідків ДТП від облуправління ДСНС залучалися семеро рятувальників і дві одиниці техніки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2135630-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2135630-707x400-150x150.jpgКиївTimeПодіїСуспільствоДонецька обл.,ДСНС,ДТП,загибель людей,м.МаріупольУ Донецькій області через лобове зіткнення двох легкових автомобілів, загинули троє людей, ще двоє, у тому числі 14-річна дитина, постраждали. Рятувальники за допомогою спеціального обладнання деблокували тіла загиблих і постраждалих. Про це у понеділок, 2 квітня, повідомляє прес-служба обласного управління ДСНС. Про дорожньо-транспортну пригоду на вул.Голубенка у м.Маріуполь Донецької області рятувальникам стало...| Київської області та України | Kiev Time