Біля залізничного вокзалу зійшов з рейок швидкісний трамвай, який рухався за маршрутом № 3 (ст. Старовокзальна – ст. Кільцева дорога). Про це повідомляє УНІАН з посиланням на “Апостроф”.

За словами очевидців інциденту, під час повороту зі станції Старовокзальна на вулицю Борщагівська частина трамвая зійшла з рейок. Наразі рух маршрутом швидкісного трамваю №1 і №3 зупинено.

Окрім цього, зазначено, що недалеко від місця події виникли проблеми з іншим трамваєм. Подробиць про причини аварії наразі немає.

Нагадаємо, раніше 5.UA повідомляв, що в Києві на зупинці “бульвар Ярослава Гашека” трамвай насмерть переїхав людину, яка намагалася перейти колії в непередбаченому для цього місці.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/99411-e1496063989552.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/99411-150x150.jpgadminПодіїаварія,Київ,ТрамвайБіля залізничного вокзалу зійшов з рейок швидкісний трамвай, який рухався за маршрутом № 3 (ст. Старовокзальна – ст. Кільцева дорога). Про це повідомляє УНІАН з посиланням на 'Апостроф'. За словами очевидців інциденту, під час повороту зі станції Старовокзальна на вулицю Борщагівська частина трамвая зійшла з рейок. Наразі рух маршрутом швидкісного трамваю...| Київської області та України | Kiev Time