29 вересня 2020 року в Києві відбудеться п’ятий щорічний МАРШ ПАМ’ЯТІ, щоб вшанувати пам’ять жертв трагедії єврейського народу.

У 1941 році всього за два дні 29-30 вересня понад 33 тисяч євреїв було розстріляно нацистами в Бабиному Яру. Масові вбивства тут тривали до звільнення Києва – всього загинуло понад 120 тисяч чоловіків, жінок і дітей.

Учасники збираються у вівторок, 29 вересня 2020 року о 16:00 на площі перед кінотеатром «Київська Русь». Звідти колоною йдуть до меморіалу «Бабин Яр» (Менора), щоб вшанувати пам’ять загиблих і нагадати світові про те, що подібне не повинно повторитися.

МАРШ ПАМ’ЯТІ – це особиста ініціатива однієї людини, яка виросла в масовий соціальний проект. Організатори – німецький бізнесмен, громадський діяч і поет Євген Городецький і активіст Дмитро Юрінов.

У 2019 до маршу приєдналися понад 600 осіб: жителі Києва, Житомира, Одеси, Чернігова, Білої Церкви, інших міст України, представники різних народів України та інших країн, співробітники дипломатичних установ, представники єврейських громад України та світу, співробітники Меморіального центру Голокосту « Бабин Яр », учні єврейської та німецької шкіл, українські та міжнародні ЗМІ.

За словами організаторів: «Ми робимо це для тих, кого вже немає, і хто ще не народився. Заради наших предків ми збираємося і зберігаємо пам’ять про цю трагедію.
Трагедія Бабиного Яру – частина пам’яті України і людства. Щороку ми йдемо тією ж дорогою, якою пройшли вони. Вони йшли на смерть, ми – щоб наповнити майбутні покоління розумінням цінності кожного життя ».https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Marsh-pamyati-tragediyi-v-Babynomu-YAru.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Marsh-pamyati-tragediyi-v-Babynomu-YAru-150x150.jpgKievTime-HistoryПодіїСуспільствоБабин Яр,Дмитро Юрінов,Євген Городецький29 вересня 2020 року в Києві відбудеться п'ятий щорічний МАРШ ПАМ'ЯТІ, щоб вшанувати пам'ять жертв трагедії єврейського народу. У 1941 році всього за два дні 29-30 вересня понад 33 тисяч євреїв було розстріляно нацистами в Бабиному Яру. Масові вбивства тут тривали до звільнення Києва - всього загинуло понад 120 тисяч...| Київської області та України | Kiev Time