На світанні 7 листопада у Києві, на вулиці Кудряшова в Солом’янському районі згорів автомобіль Audi. За попередніми даними, авто належить водію екс-глави Міністерства інфраструктури Андрія Пивоварського, на якому періодично возили колишнього міністра.

“Уже 7 листопада о 4:45 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу в автомобілі по вул. Кудряшова, 18. Як з’ясувалось, зайнявся автомобіль марки Audi. Вже о 5:17 пожежу було ліквідовано. Внаслідок пожежі пошкоджено салон, фари, праве крило та двері. На щастя, ніхто не постраждав”, – повідомили в Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Наразі відомо, що правоохоронцями розглядаються версії підпалу та короткого замикання. Очевидці події свідчать, що причиною займання автомобіля міг також стати вибух. За інформацією РБК-Україна, сам Андрій Пивоварський інцидент поки що не коментував.

Услуги СТО: Кузовний ремонт авто в Киеві після ДТП та інших пошкоджень.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/327609.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/327609-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїАндрій Пивоварський,ДСНС,у Києві згоріло автоНа світанні 7 листопада у Києві, на вулиці Кудряшова в Солом'янському районі згорів автомобіль Audi. За попередніми даними, авто належить водію екс-глави Міністерства інфраструктури Андрія Пивоварського, на якому періодично возили колишнього міністра. 'Уже 7 листопада о 4:45 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу в автомобілі по вул. Кудряшова,...| Київської області та України | Kiev Time