Двадцятого березня Нова Пошта відкрила перше відділення у столиці Литви – Вільнюсі. Це вже друга країна Європи (після Польщі), де тепер є відділення Nova Post.

Відділення Nova Post запрацювало у Вільнюсі за адресою Žalgirio g. 92, LT-09303. Це вантажне відділення, в якому можна відправляти та отримувати посилки з України вагою до тисячі кг.

“Незважаючи на щоденні виклики, український бізнес виявляє незвичайну адаптивність, стійкість і непохитність. Хтось продовжує працювати під обстрілами, хтось знайшов можливості для релокації бізнесу всередині України. А є й масштабовані, що зуміли, і вийти на нові європейські ринки. Яскравим прикладом стала українська компанія Nova Post. Гнучкість та стабільність, яку демонструє компанія Nova Post, доводить, що співпраця з українським бізнесом – це можливість для інвестицій без ризику для іноземних інвесторів”, – зазначив Петро Бешта,  український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литовській Республіці.

“Для нас честь вести бізнес у Литві. Я впевнений, що Nova Post є чим здивувати литовців і вона стане надійним партнером та опорою для наших майбутніх клієнтів тут”, – зазначив співзасновник “Нової пошти” Володимир Поперешнюк.

Відділення працюватиме щодня. Термін доставки – від п’яти робочих днів.

Вартість доставки складає:

• до 2 кг – 300 грн.;

• до 10 кг – 450 грн.;

• до 30 кг – 600 грн;

• від 31 кг до 1000 кг – 25 грн. за 1 кг ваги.

“Крім того, цього року ми вийдемо на ринок Естонії та Латвії”, – розповів співзасновник Нової Пошти Володимир Поперешнюк.