Site icon Новини Києва

У Миколаєві покращився стан немовляти, якого мати викинула з мосту

Дев’ятимісячного Павлика, якого рідна матір у Миколаєві викинула з мосту в річку, перевели в загальну палату. Дитина почувається добре, і медики називають це дивом. Патрульний, який врятував хлопчика, мріє стати йому хрещеним батьком.

Про йдеться у сюжеті ТСН.

Три тижні тому нетвереза жінка жбурнула немовля у воду з 20 метрової висоти. Його рятівник – патрульний Андрій Бєлоус щодня провідує Павлика і мріє стати його хрещеним батьком. Дитина його вже впізнає.

“З кожним днем стає все більш активнішим. Наче нічого і не було” , – розповідає патрульний.

Лікарі кажуть, життя Павлика врятував комбінезон, який роздувся у воді. Після 15 хвилин у крижаній воді, малюк тиждень був у комі.

“Той факт переохолодження, який був, він захистив його мозок. Його розвиток відповідає віку. Це диво. Дитина вдруге народилася в сорочці, під щасливою зіркою”, – каже завідувач неврологічного відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні Ольга Сєргєєва.

Для медиків Павлик тепер як рідний. Натомість рідна матір хлопчика зараз у СІЗО. Одразу після скоєного вона зізналася, що викинула сина через те, що посварилася з його батьком, який сидить у в’язниці. Але потім свідчення змінила, начебто малюк випав у неї з рук.

43-річна жінка приїхала до Миколаєва з Луганська. Там залишилися її двоє дорослих дітей. Ніде не працювала і пиячила, розповідає Наталя Обрубова. Вона Павлику – тітка з боку батька. Родичі тепер хочуть всиновити малюка.

Кажуть, що татка у свідоцтво Павлика жінка не вписала. Щоб отримувати допомогу від держави, як матір-одиначка. Але в службі у справах дітей пояснюють, що поки матір хлопчика не позбавлять батьківських прав, його можна взяти лише під опіку.

Натомість рятівник Павлика вже попросив його родичів, щоб вони дозволили йому з напарницею стати хлопчику хрещеними батьками.

“Після реанімації, коли вийшов з коми, взяв його на руки, важко було стримувати емоції. Я вважаю, що сам Бог обрав, щоб я став його хрещеним батьком”, – каже інспектор патрульної поліції Миколаєва Андрій Бєлоус.Exit mobile version