Всі четверо затриманих виявилися громадянами України.

В Чорнобильській зоні відчуження правоохоронці вкотре затримали групу молодих людей, які в пошуках гострих відчуттів та екстремальних пригод проникли на заборонену територію. Про це повідомили в прес-службі поліції Київської області.

“Двоє 19-річних жителів Рівенської області і двое 20-річних киян поза контрольно-пропускними пунктами незаконно проникли на територію зони відчуження з метою екстремального туризму”, – йдеться в повідомленні.

Співробітники поліції затримали юнаків під час патрулювання поблизу селища Черевач та склали по відношенню до порушників адміністративні протоколи за статтею 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки у спеціально визначеній зоні радіаційного забруднення) Кодекса України про адміністративні правопорушення, за якою їм загрожує штраф від 20 до 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, за даними поліції Київської області з початку 2017 року в Чорнобильській зоні відчуження було зафіксовано 144 випадки нелегального проникнення на територію. Один з таких випадків закінчився трагічно – 33-річний громадянин Білорусі загинув, впавши з радіолокаційної вежі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/20171219140524.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/20171219140524-150x150.jpgYuliyaКиївська областьПодіїЧорнобильполіція Київської області,сталкери,Чорнобильська зона відчуженняВсі четверо затриманих виявилися громадянами України. В Чорнобильській зоні відчуження правоохоронці вкотре затримали групу молодих людей, які в пошуках гострих відчуттів та екстремальних пригод проникли на заборонену територію. Про це повідомили в прес-службі поліції Київської області. 'Двоє 19-річних жителів Рівенської області і двое 20-річних киян поза контрольно-пропускними пунктами незаконно проникли на...| Київської області та України | Kiev Time