Власники МАФів на Дарницькому ринку підраховують збитки.

В Дарницькому районі столиці зранку, 8 грудня, невідомі знесли кілька десятків МАФів, розташованих на території одного з місцевих ринків. Мова йде про Дарницький ринок на Бориспільській вулиці. Як повідомили на Facebook в спільноті “Київ Оперативний”, демонтаж розпочався близько 5-ї години ранку, а власників кіосків не попередили завчасно та не дали забрати товар.

“Продавці та власники МАФів кажуть, що ніяких попереджень не було. Товар та обладнання не давали забрати”, – йдеться у повідомленні.

“Ранковий погром на Дарницькому ринку: каральні бригади рознесли кілька десятків магазинів. Жертв і постраждалих немає. Підприємці рятують товар і підраховують збитки”, – повідомляє спільнота “dtp.kiev.ua”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Оболонському та Голосіївському районах столиці, а також на Севастопольскій площі було демонтовано МАФи.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-08_10-20-29.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-08_10-20-29-150x150.jpgYuliyaДарницький районКиївПодіїнезаконні МАФиВласники МАФів на Дарницькому ринку підраховують збитки. В Дарницькому районі столиці зранку, 8 грудня, невідомі знесли кілька десятків МАФів, розташованих на території одного з місцевих ринків. Мова йде про Дарницький ринок на Бориспільській вулиці. Як повідомили на Facebook в спільноті 'Київ Оперативний', демонтаж розпочався близько 5-ї години ранку, а власників...| Київської області та України | Kiev Time