Від удару вантажівка стала поперек дороги, а водій легкового автомобіля загинув.

Аварія сталася на Мінському проспекті у напрямку Вишгорода У Києві зіткнулися вантажівка Renault і легковий автомобіль Renault Fluence. Про це повідомляє прес-служба поліції столиці.

Повідомляється, що інформація про аварію в Оболонському районі столиці надійшла в чергову частину поліції сьогодні, 7 грудня, о 13:35. Правоохоронцями встановлено, що на Мінському проспекті в напрямку міста Вишгород сталося зіткнення вантажівки Renault і легкового автомобіля Renault Fluence.

Від удару вантажівка стала поперек дороги, а водій легкового автомобіля загинув. Правоохоронці провели огляд місця події та опитали 46-річного водія вантажівки і можливих свідків аварії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві просто посеред перехрестя за лічені хвилини вигоріло авто.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/2_PM803image003.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/2_PM803image003-150x150.jpgYuliyaКиївПодіївантажівка Renault,ДТПВід удару вантажівка стала поперек дороги, а водій легкового автомобіля загинув. Аварія сталася на Мінському проспекті у напрямку Вишгорода У Києві зіткнулися вантажівка Renault і легковий автомобіль Renault Fluence. Про це повідомляє прес-служба поліції столиці. Повідомляється, що інформація про аварію в Оболонському районі столиці надійшла в чергову частину поліції сьогодні, 7...| Київської області та України | Kiev Time