В Мукачево (Закарпатская область) средь бела дня нетрезвый водитель пытался скрыться от патрульных. Об этом в сети Facebook сообщила пресс-служба патрульной полиции Закарпатья.

Как сообщили правоохранители, 27 мая, патрулируя в городе Мукачево патрульные увидели автомобиль, нарушивший Правила дорожного движения.

“Водитель во время поворотов не включал указатели и маневрировал на дороге. На законное требование патрульных остановиться руководитель не отреагировал и только ускорился. Полицейские начали преследовать автомобиль и неоднократно предупреждать водителя об ответственности через громкоговоритель. Путем блокирования служебными автомобилями, нарушителя остановили на улице Верховинской. Мужчина вел себя агрессивно и имел явно выраженные признаки алкогольного опьянения “, – сообщили в пресс-службе.

Оказалось, что у водителя уровень алкоголя превышает допустимую норму 0,2 промилле больше чем в 12 раз и составляет – 2,46 промилле. На мужчину инспекторы составили соответствующие админматериалы. Кроме того, также составили протокол об административном задержании и в наручниках доставили в Мукачевский отдела полиции.

Погоня в Мукачеві серед білого дня: нетверезий водій намагався втекти від патрульних

Погоня в Мукачеві серед білого дня: нетверезий водій намагався втекти від патрульних(Відео)27 травня, патрулюючи в місті Мукачево патрульні побачили автомобіль, що порушив Правила дорожнього руху.Водій під час поворотів не вмикав покажчики та маневрував на дорозі. На законну вимогу патрульних зупинитися керманич не відреагував та лише пришвидшився. Полісмени почали переслідувати автомобіль та неодноразово попереджати водія про відповідальність через гучномовець.Шляхом блокування службовими автомобілями, порушника зупинили на вулиці Верховинській. Чоловік поводився агресивно та мав явно виражені ознаки алкогольного сп’яніння. Пройшовши процедуру освідування виявилось, що у водія рівень алкоголю перевищує допустиму норму 0,2 проміле більше ніж у 12 разів і становить – 2,46 проміле.На чоловіка інспектори слали відповідні адмінматеріали. Окрім того, також склали протокол про адміністративне затримання та в кайданках доставили до Мукачівського відділу поліції.Вчора ми вже повідомляли вам про подібний випадок і така ситуація бентежить. З 21 травня в Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху і це ще одна можливість звернутися нам, поліцейським, до вас, учасників дорожнього руху. Ми хочемо нагадати як важливо дотримуватися ПДР, бути відповідальними водіями та замислитися про можливі наслідки керуванням напідпитку.#ZakPatrolPolice #патрульнаполіція #мояполіція #ТонкаСиняЛінія

Gepostet von Патрульна поліція Закарпатської області am Montag, 28. Mai 2018

“УНН”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Mukachevo-zaderzhan-netrezvyj-vodytel-narushyvshyj-pravyla-dvyzhenyya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Mukachevo-zaderzhan-netrezvyj-vodytel-narushyvshyj-pravyla-dvyzhenyya-150x150.jpgKievTimeКриміналПодіїМукачево,нетрезвый водительВ Мукачево (Закарпатская область) средь бела дня нетрезвый водитель пытался скрыться от патрульных. Об этом в сети Facebook сообщила пресс-служба патрульной полиции Закарпатья. Как сообщили правоохранители, 27 мая, патрулируя в городе Мукачево патрульные увидели автомобиль, нарушивший Правила дорожного движения. 'Водитель во время поворотов не включал указатели и маневрировал на дороге. На...| Київської області та України | Kiev Time