Очевидці повідомили, що займання сталося миттєво і просто посеред перехрестя. 

В Києві на перехресті вулиць Саратовської та Стеценка сталася пожежа – тут раптово загорівся автомобіль Chevrolet. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила спільнота “Кивї Оперативний”.

“Перехрестя Саратовської і Стеценко: моментально спалахує автомобіль і меньше ніж за 30 секунд #Chevrolet повністю у вогні. Водій ледь встигає втекти”, – йдеться у повідомленні.

В спільноті зазначають, що обійшлося без потерпілих, але навіть вчасна поява та злагоджена робота пожежно-рятувального підрозділу не зарадила – автомобіль вигорів вщент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що раніше у Києві вибухнув автомобіль Audi.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-06_22-10-02.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-06_22-10-02-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїШевченківський районДСНС,згорів автомобільОчевидці повідомили, що займання сталося миттєво і просто посеред перехрестя.  В Києві на перехресті вулиць Саратовської та Стеценка сталася пожежа - тут раптово загорівся автомобіль Chevrolet. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила спільнота 'Кивї Оперативний'. 'Перехрестя Саратовської і Стеценко: моментально спалахує автомобіль і меньше ніж за 30 секунд #Chevrolet...| Київської області та України | Kiev Time