Виконавець заспіває на фестивалі UPark в Києві

17 липня 2019 року у Києві виступить британьский співак Rag’n’Bone Man, автор світового хіта Human, який вийшов два роки тому. Його концерт відбудеться в рамках програми третього фестивалю UPark.

Сьогодні також стало відомо ім’я ще одного учасника майбутнього фестивалю. Їм став британський гурт Pale Waves. Дебютний альбом цієї команди My Mind Makes Noises вийшов у вересні цього року та був на 8-й позиції британського чарту.

Нагадаємо, UPark Festival 2019 відбудеться у Києві 16-18 липня наступного року. Першим з його хедлайнерів було оголошено гурт The Prodigy. Новою локацією фестивалю стане Sky Family Park.

Фото: Facebook/Rag’n’Bone Man

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/12/rag-n-bone-800x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/12/rag-n-bone-800x400-150x150.jpgadminКультураПодіїВиконавець заспіває на фестивалі UPark в Києві 17 липня 2019 року у Києві виступить британьский співак Rag’n’Bone Man, автор світового хіта Human, який вийшов два роки тому. Його концерт відбудеться в рамках програми третього фестивалю UPark. Сьогодні також стало відомо ім’я ще одного учасника майбутнього фестивалю. Їм став британський гурт Pale Waves. Дебютний альбом...| Київської області та України | Kiev Time