Нд. Лип 21st, 2024

Вночі в Києві епічно побилися прихильники і противники забудови скверу

Місцеві мешканці намагалися знести паркан, яким огородили будівництво, але несподівано наштовхнулись на жорсткий опір.

Жителі багатоповерхівок по вулиці Львівській в Святошинському районі Києва напередодні, 14 листопада, вийшли протестувати проти забудови сквера в своєму районі. Дозвіл на зведення висотки саме в цьому місці у забудовника є – принаймні, так стверджує його адвокат. Місцеві ж мешканці наполягають на тому, що це – ніщо інше, як рейдерське захоплення земельної ділянки. Саме через це люди зібралися повалити паркан, яким огородили територію майбутнього будівництва.

Але у будівництва несподівано знайшлися захисники – ними, передбачувано, виявилися молодики спортивної статури, які зустріли активістів газовими балончиками. Внаслідок зіткнення двох сторон одну людину довелося госпіталізувати.

Місцеві мешканці викликали на місце події представників столичного благоустрою, які й зафіксували порушення. Втім, згоди у протистоянні сторони не досягли, тож і активісти,і захисники будівництва під наглядом медиків та поліції лишилися чергувати біля паркану до ранку.

Нагадаємо, в Гостомелі забудовник за підозрілих обставин заволодів земельними ділянками та погрожує знищити місцевий притулок для тварин.Related Post