Сьогодні у Києві було зафіксовано черговий температурний рекорд. В останнє така температура повітря у столиці була 85-ть років тому.

Про це на своїх сторінках повідомила прес-служба Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського.

“Черговий температурний рекорд вересня у столиці
За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського 21 вересня у Києві було зафіксовано температурний рекорд максимальної температури повітря. Стовпчик термометру піднявся до +28,3°С, що на 0,3°С вище попереднього історичного значення для цієї дати, який тримався з 1932 року.
Загалом з початку року у Києві уже зафіксовано 16 температурних рекордів.”

З початку року у Києві уже зафіксовано 16 температурних рекордів.

.   “Загалом з початку року у Києві уже зафіксовано 16 температурних рекордів”, – відзначили метеорологи. Нагадаємо, що синоптик розповіла, чи дійде до України руйнівний ураган з Румунії, жахливі наслідки якого показали в мережі. На заході Румунії в результаті урагану загинули вісім осіб, ще 67 постраждали, серед них шестеро дітей.

Джерело: Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/prognoz_pogodni_v_oseni_-_2017_-roky_v_Ykrauni_1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/prognoz_pogodni_v_oseni_-_2017_-roky_v_Ykrauni_1-150x150.jpgКиївЕкологіяЗдоров'яІсторіяПодіїКиїв,Погода,рекорд,температура,температурний рекордСьогодні у Києві було зафіксовано черговий температурний рекорд. В останнє така температура повітря у столиці була 85-ть років тому. Про це на своїх сторінках повідомила прес-служба Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського. 'Черговий температурний рекорд вересня у столиці За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського 21 вересня у Києві було...| Київської області та України | Kiev Time