Станьте власником квітів з доставкою від передового флористичного сервісу

Завжди мріяли в Києві отримати свіжий букет у подарунок, котрий виготовив найвідоміший спеціаліст України? Тепер це стало можливо: потрібно лиш звернутися до нас та зробити замовлення!

Хто в нас працює і які рослини використовуємо?

Ми ретельно відбираємо працівників для нашого закладу і гарантуємо, що кожна доставка квітів з https://flori1.com/ukraine/kiev-101/ в Києві виконується найпрофесійнішими флористами країни. Приміром, всі вони брали участь у міжнародних конкурсах, займаючи призові місця. Окрім цього, звертаємо увагу на досвід, рівень креативності та бажання дізнаватися багато нового.

Оскільки рослини відіграють не останню роль, ми співпрацюємо тільки з тими компаніями, котрі мають найкращу репутацію. Географія плантацій-партнерів не зупиняється на Україні, адже більша частина бутонів для нас постачається саме з Європи.

У нас неможливо отримати у відповідь “ні”, тому замовити послугу вручення букетів можливо для будь-якого свята. Найчастіше до нас звертаються для замовлень на:

  • весілля;
  • дні народження;
  • ювілеї;
  • національні та релігійні свята;
  • професійні дні.

Які особливості наших компоновок?

Ми робимо все можливе для того, щоб доставка була в Києві оригінальною та неповторною та почали спеціалізуватися на дитячих та чоловічих букетах. Їхня особливість – це поєднання рослин зі смаколиками, різними аксесуарами, іграшками.

Наш інтернет-магазин квітів робить все можливе для того, щоб клієнтська база тільки зростала, адже характеризуємося найнижчими цінами. Щобільше, регулярно радуємо своїх замовників акціями, знижками та розпродажами, за допомогою котрих можливо заощадити до 50% від основної вартості.

Сплатити за послугу можливо:

  • онлайн-гаманцями;
  • банківськими картками.

Які модні тенденції переважають зараз?

Наша доставка букетів по Києву на https://flori1.com особливий ще й тим, що ми ретельно слідкуємо за всіма змінами у флористичній моді. Приміром, зараз у тренді саме природність, тому варто робити вибір на користь польових рослин.

Що стосується кольорів, то є сенс підібрати спокійні відтінки квітів: кремовий, рожевий, голубий, пудровий і так далі.

Для декору композиції зараз використовують подарункові коробки та корзини. Підберіть потрібний варіант самостійно чи за рекомендаціями наших майстрів-флористів.adminРекламаСтаньте власником квітів з доставкою від передового флористичного сервісу Завжди мріяли в Києві отримати свіжий букет у подарунок, котрий виготовив найвідоміший спеціаліст України? Тепер це стало можливо: потрібно лиш звернутися до нас та зробити замовлення! Хто в нас працює і які рослини використовуємо? Ми ретельно відбираємо працівників для нашого закладу і гарантуємо,...| Київської області та України | Kiev Time