Site icon Новини Києва

Створення сайтів та SEO просування: онлайн-присутність що веде до успіху

Створення сайтів та SEO просування
9 Dots Studio: створення сайтів та SEO просування

В сучасному світі сайт став невід’ємною частиною комунікації, бізнесу, освіти та розваг. Він допомагає зробити інформацію доступною та взаємодію приємною та продуктивною. Але створення сайту, це лише перший крок до бажаного результату. Другим кроком буде seo просування, яке допоможе досягнути високі позиції в результатах пошуку веб-сайту в пошукових системах.

Створення сайтів та SEO просування – це два важливі аспекти для успішної онлайн-присутності бізнесу чи індивіда в Інтернеті. Обидва процеси взаємодоповнюють один одного і мають ключовий вплив на видимість та успіх веб-проекту. Саме тому, за цими важливими послугами важливо звертатися до фахових компаній.

Створення сайтів під ключ: професійно з 9 Dots Studio

9 Dots Studio – Українська компанія, яка пропонує послуги створення сайтів під ключ та SEO просування. Компанія більше 7 років успішно працює у м. Київ та Київській області. Компанія реалізувала більше 200 успішних проектів, та має добру репутацію. Якщо вас цікавить створення сайтів Київ – фахівці компанії 9 Dots Studio запропонують повний пакет послуг по створенню оптимізованого  сайту “під ключ”.

Створення сайтів “під ключ” включає в себе весь процес розробки та впровадження веб-проекту в Інтернеті, починаючи від початкової концепції і закінчуючи запуском та подальшою підтримкою.

Ключові етапи створення сайтів “під ключ”:

 1. Аналіз вимог та концепції:
  • Визначення цілей та завдань сайту.
  • Розробка концепції та дизайну.
  • Вибір технічних рішень та платформи для розробки.
 2. Дизайн:
  • Створення дизайну, включаючи макети сторінок та візуальний стиль.
  • Розробка інтерфейсу користувача (UI) та веб-графіки.
 3. Розробка:
  • Створення програмного коду та функціоналу сайту.
  • Інтеграція з базами даних та іншими зовнішніми сервісами.
  • Оптимізація для швидкості завантаження та мобільних пристроїв.
 4. Тестування:
  • Відладка та тестування сайту на різних браузерах та платформах.
  • Перевірка безпеки та захисту від атак.
  • Перевірка на відповідність стандартам та налаштування SEO.
 5. Запуск:
  • Розміщення сайту на сервері та налаштування доменного імені.
  • Публікація сайту для загального доступу.
 6. Підтримка та оновлення:
  • Постійна підтримка сайту, включаючи виправлення помилок та оновлення.
  • Додавання нового контенту та функціоналу відповідно до потреб клієнта.
 7. Просування та маркетинг:
  • Розробка стратегії SEO просування для підвищення видимості в пошукових системах.
  • Здійснення маркетингових заходів для привертання трафіку та аудиторії.

Створення сайту “під ключ”  буде виконане професійною командою веб-розробників 9 Dots Studio. 9 Dots Studio завжди враховує всі потреби та побажання замовника для створення сайту, який відповідає його цілям та очікуванням. На сайті https://9.lviv.ua ви можете ознайомитись з портфоліо компанії 9 Dots Studio.

SEO просування: в ТОП Google з 9 Dots Studio

SEO просування (Search Engine Optimization) – це комплекс заходів, спрямованих на покращення видимості веб-сайту в пошукових системах, таких як Google, Bing, Yahoo та інші. Основною метою SEO є досягнення високих позицій в результатах пошуку за певними ключовими словами або фразами, що відповідають тематиці сайту чи бізнесу. Це дозволяє збільшити кількість органічного (безплатного) трафіку на сайті і, отже, залучити більше відвідувачів.

Компанія 9 Dots Studio пропонує професійне SEO просування сайтів різних тематик та різної складності, і допомагає вивести сати в ТОП пошукових систем.

Послуга SEO просування включає:

 1. Ключові слова: Дослідження та вибір ключових слів, які потенційні користувачі вводять у пошукові системи для знаходження відповідної інформації.
 2. Оптимізація контенту: Створення та оптимізація якісного контенту, що відповідає вибраним ключовим словам та відповідає потребам аудиторії.
 3. Технічна оптимізація: Впорядкування технічних аспектів сайту, включаючи швидкість завантаження, мобільну дружність, індексацію та інше.
 4. Посилання: Розробка стратегії отримання зовнішніх посилань (backlinks), які вказують на ваш сайт та підвищують його авторитет у пошукових системах.
 5. Аналітика: Моніторинг та аналіз результатів SEO дій для корекції стратегії та покращення продуктивності.

SEO просування допомагає підвищити видимість вашого сайту, привернути цільовий трафік та підвищити його ефективність як маркетингового інструмента. В умовах інтернет-конкуренції важливо мати ефективну SEO стратегію для досягнення успіху в онлайн-середовищі.

 Exit mobile version