Чемпіон WBC в надважкій вазі Тайсон Ф’юрі (33-0-1, 24 KO) зробив нову пропозицію щодо бою чемпіону WBA, WBO, IBA та IBF у надважкій вазі Олександру Усику (20-0, 13 КО).

Про це британець заявив у Інстаграмі.

«Я чую всі ці розмови про бій, що вони хочуть 50 відсотків, що Тайсон жадібний… Але з моєї точки зору, Усик, ти і твоя команда варті 30 відсотків. Погоджуйтесь, інакше бою буде. Якщо не погодишся, то битимешся з Даніелем Дюбуа за кілька мільйонів доларів. Якщо хочеш заробити реальні гроші, то бийся з Циганським королем. Але за кожен день, починаючи з сьогоднішнього, коли ви затримуєтеся і возитеся, я збираюся віднімати один відсоток від тридцяти. Якщо ви не погодитесь – добре, бийтеся з Дюбуа за кілька мільйони доларів. Тік-так, тік-так… Боягузи», – сказав Ф’юрі.

Як повідомляється, промоутер Олександра Усика вважає, що Ф’юрі досі не розпочав підготовку до бою.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/image-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/image-1-150x150.jpgОлег ОлегСпортбокс,боксерЧемпіон WBC в надважкій вазі Тайсон Ф’юрі (33-0-1, 24 KO) зробив нову пропозицію щодо бою чемпіону WBA, WBO, IBA та IBF у надважкій вазі Олександру Усику (20-0, 13 КО). Про це британець заявив у Інстаграмі. «Я чую всі ці розмови про бій, що вони хочуть 50 відсотків, що Тайсон жадібний… Але...| Київської області та України | Kiev Time